Новорічні вистави «Маша та Ведмідь»

Головна » Репертуар » Архів репертуару МЦКМ » Архів репертуару за 2017 рік » Афіша на січень 2017 року » Новорічні вистави «Маша та Ведмідь»

Новорічні вистави «Маша та Ведмідь», 2-6 січня 2017 року - МЦКМ м. Київ

Ця чарівна історія трапиться під Новий рік! А в Новий рік, як відомо, збуваються будь-які бажання! 31 грудня, рівно опівночі, казкове диво зробить свою справу і у самому центрі Києва оживуть герої популярного мультика «Маша і Ведмідь», який транслюється на каналі «1+1».

Цей мультик давно запав у душу не тільки маленьким діткам, а й їхнім батькам. Але ж не дарма. Кожна серія показує дитині щось нове, з мультфільмом пізнаються тільки добрі і повчальні моменти. «Маша і Ведмідь» - це мультфільм, що розповідає про дружбу колишнього циркового артиста Ведмедя і маленької веселої хуліганки Маші, яка не дає нудьгувати не тільки йому, але і всім лісовим мешканцям.

Пустунка Маша так полюбилася всім діткам, що вони постійно повторюють її найвідоміші фрази, такі як «Кашу! Кашу!», «Смачно, але замало!», «Зараз мене погодують, зараз я буду їсти!». А веселі пісеньки про Новий рік і сліди небачених звірів невід'ємно супроводжують будь-яке дитяче свято.

Запрошуємо дітей та дорослих з 2 по 6 січня 2017 року на казку, яка почнеться відразу ж, коли переступите поріг Жовтневого палацу. У фойє гостей зустрічатиме величезна ошатна ялинка, аніматори, яскраві миті радості, захоплюючі пісні, ігри, танці, фокуси, атракціони і хороводи з Дідом Морозом і Снігуронькою!

Але, найголовніше дійство відбуватиметься на сцені - грандіозна новорічна театралізована вистава для маленьких любителів мультика «Маша і Ведмідь»! Тепер з Машею, Ведмедем та іншими персонажами можна буде побачитися, на власні очі, відвідавши виставу за мотивами відомого мультфільму!

Організатори свята створили дуже смішну і надзвичайно цікаву виставу про пригоди невгамовної дівчинки Маші і господарського добряка Ведмедя. Ця вистава підкорила багато країн і стане найпопулярнішою розвагою для дітей під час новорічних канікул.

Новорічна ялинка з Машею і Ведмедем в Жовтневому палаці - це нова історія, наповнена захоплюючими пригодами, чарівними ситуаціями, несподіваними відкриттями і, звичайно ж, справжнісінькими новорічними дивами! Розкішні декорації, інтермедії в фойє, безкоштовне фото на пам'ять з улюбленими персонажами принесуть вашим дітям багато позитивних емоцій та щастя! Все це надовго залишиться в пам'яті у дитини і неодмінно стане одним з найяскравіших вражень про Новий рік 2017.

Купити білети:

Купити білети на Новорічні вистави «Маша та Ведмідь», 2-6 січня 2017 року - МЦКМ м. Київ


Нові сторінки:Меню розділу:

Новини:

Репертуар на червень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події червня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на травень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події травня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на квітень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події квітня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на березень 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події березня 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Репертуар на лютий 2017 року міжнародного центра культури та мистецтв ФПУ
події лютого 2017 року МЦКМ (Жовтневий палац)

Контакти:

Україна
01901, м. Київ
алея Небесної сотні, 1.
Приймальня: - т/ф +38 (044) 279-7482
Театральні каси: - т/ф +38 (044) 279-1582
Факс: - т/ф +38 (044) 279-7482
Комерційний відділ: - т/ф +38 (044) 278-7492
Відділ народної творчості: - т/ф +38 (044) 278-7492

Корисне: