Jazz House у Києві

Запрошуємо на другий концерт "Jazz House", який відбудеться в "Круглій залі" Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України (колишній “Жовтневий палац») 16 травня 2018 року.

В історичному ретро-інтер'єрі "Круглої зали", в умовах унікальної акустики, насолоджуючись чудовими напоями "Джаз-бару", Ви порините в чарівні звуки дивовижної музики - українського та світового джазу.

Спеціальний гість проекту, відомий композитор, блискучий джазовий піаніст, лауреат престижних міжнародних фестивалів та конкурсів - Олександр Саратський. Разом з ним візьмуть участь у концерті найвідоміші джазові вокалісти України, лауреати міжнародних конкурсів - Лана Меркулова (екс "СМС") та Олексій Тузов (спеціально для цього виступу вони об'єдналися у вокальний дуєт).

В концерті "Jazz House" буде продовжена традиція — виконання джазових творів на народних інструментах, започаткована джазовим виконавцем на балалайці Денісом Кінчевим - прозвучатьетно-джазові твори на бандурі та дудуці. Лауреати міжнародних конкурсів Роман Гриньків та Армен Костандян (творчі партнери джазового гітаріста AL DI Meola) виконають джазовий мікс на базі народної музики України та Вірменії. Традиції вірменського джазу продовжить співачка, лауреат міжнародних конкурсів - Крістіна Марті з прем'єрною програмою. Костянтин Карагун (екс "Кобза") презентує нове джазове тріо "Grayvus". Півфіналістка чемпіонату світу зі степу Тетяна Чіркова нікого не залишить байдужим.

Завершить унікальний концерт попурі відомих джазових творів у виконнанні гурту "Музична лабораторія", запрошуючи присутніх до танцювального майданчика "Jazz House".

Вечір веде та приймає гостей відомий телеведучий, музикознавець та джазовий критик Петро Полтарєв.