Варшавська мелодія 2

«Варшавська мелодія» Леоніда Зоріна «відзвучала» все моє життя. Цей спектакль на сцені мого рідного театру пройшов 670 разів. Географія його гастролей - весь Радянський Союз. Роль Гелі для мене - втілення кращих жіночих якостей. П'єса Л. Зоріна подарувала мені радість зустрічі з чудовим режисером Еруардом Митницьким.

Так склалася доля, що це «Варшавської мелодії» знову зазвучало через роки, коли режисер і драматург Ігор Афанасьєв продовжив життя моєї Гелі. І я щаслива грати цю роль разом зі своєю дочкою. Я рада, що сьогодні Ви отримали можливість побачити цю роботу в своєму рідному місті. Ваша, Ада Роговцева.

Ада Роговцева грала Гелю з «Варшавської мелодії» Зоріна на сцені Київського театру ім. Лесі Українки понад двадцять років.

«Варшавська мелодія» для киян була не просто «хітом» - вона стала знаковою виставою для декількох поколінь, подією не тільки культурної, але соціального життя. Роговцева не пропустила жодного спектаклю - у неї не було дублерів.

До 1988 року «Варшавська мелодія» пройшла 670 разів! «Велика актриса, талановиті партнери, прекрасна драматургія, майстерня режисура» - ось і вся проста формула приголомшуючого успіху і захоплення, захоплення від зустрічі з виставою найвищого рівня «Варшавська мелодія 2» з Адою Роговцевою у головній ролі ».