Beth Hart у Києві

6 грудня у МЦКМ (Жовтневому палаці) відбудеться виступ неймовірної Beth Hart. Володарка унікального приголомшливого голосу виступить для жителів і гостей столиці!

Чимало критиків називають цю співачку "ковтком свіжого повітря" на сучасній сцені. Колись заради мистецтва вона кинула школу. Співала прямо на вулицях і в дешевих клубах, одночасно борючись з особистими проблемами. В результаті до часу запису першого серйозного альбому Beth написала майже 150 пісень! Та дебютна платівка хвацько піднесла співачку в топ хіт-парадів і спровокувала хвилю захоплених рецензій.

На сьогоднішній день у виконавиці 9 альбомів, останній з яких - "Fire on the Floor" - вийшов в 2016 році. Beth Hart - пріверженіца традицій блюзу старої школи. Вона співпрацює з багатьма іншими музикантами. Так, в її скарбничці - виступи з Jeff Beck, запис композиції для альбому Slash, робота і гастролі зі знаменитим Joe Bonamassa. До речі, з ним вони готуються випустити вже свій третій студійний альбом "Black Coffee" в цьому році.