Авантюрна комедія «Ну і фрукт ТИ!»

Шахраюватий чиновник Бібіков з якогось регіону «N» виявляється в столиці, щоб «повирішувати» виникли проблеми. Ключ до їх вирішення у вигляді щільно упакованих в пакет двох мільйонів, розташовується в сейфі готельного номера і чекає прибуття потрібну людину. Але наш «бідний» герой навіть припустити не міг, що крім нього і його помічника Жори, в номері виявиться Марго. Вона стриптизерка і клофелінниці, а насправді студентка і просто красуня, якій дуже потрібні гроші на навчання. Маса парадоксальних ситуацій і комедійних метаморфоз очікують глядача в цій неймовірно смішний історії. Раптово з'явилася дружина Бібікова в траурному сукню і похоронним вінком, Марго на карнизі сьомого поверху і коридорний, вічно сунуть свій ніс.

Сучасна п'єса, смішний сюжет, безліч змінюють один одного кумедних перипетій і геніальна гра акторів - все це не може залишити глядача байдужим.

Дві години заразливого реготу і повне задоволення від торжества справедливості - цього так не вистачає нам в повсякденному житті!

Купити білети:

Купити білети на Авантюрна комедія «Ну і фрукт ТИ!», 29 березня 2018 року - 19:00 - МЦКМ м. Київ