Концерт Helene Segara & Roberto Kel Torres

Напередодні всесвітнього жіночого свята жителів і гостей столиці зігріє своєю романтичною музикою легендарний дует: Елен Сегара, відома як кращий голос Есмеральди в постановці «Нотр-Дам де Парі», і Роберто Кель Торрес — віртуозний виконавець романтичної і танцювальної музики, який підкорив серця багатьох слухачів по всьому світу. Це чудове музичне шоу стане найкращим подарунком для всіх представниць прекрасної статі! Купити квитки на концерт Helene Segara & Roberto Kel Torres в Києві можна заздалегідь за допомогою нашого сайту, вибравши кращі місця.

Французька прима з вірменськими коріннями прославилася не тільки завдяки своїй ідеально зіграній ролі в мюзиклі «Нотр-Дам де Парі». Її незрівнянний вокал багато також могли почути у відомому мультфільмі студії Disney «Анастасія» (1998-й). Крім того, на її рахунку вже 13 альбомів і безліч синглів, а також — низка заслужених місць в топах французьких і Європейських хіт-парадів. Остання з її знакових композицій — відродження пісні Джо Дассена «Et si tu n’existeras pas», яка викликала бурхливі овації у публіки.

Її партнер в цьому унікальному проекті, Роберто Кель Торрес — уроджений артист, який виступав на сцені з 3-х років. Завдяки своїй тривалій кар’єрі в Кубинської національній опері, він удосконалив до максимуму свій голос і освоїв кілька мов, включаючи російську, німецьку та італійську. Багаторічні гастролі містами Європи, Англії і США зробили його артистом міжнародного рівня. Тому, якщо у вас виникає питання, чим порадувати дівчат на 8 березня, не втрачайте часу — запрошуйте їх на цей дивовижний концерт романтичної музики в Жовтневому Палаці! Про інші музичні заходи Києва дізнавайтеся з нашої афіші.

Купити білети:

Купити білети на Концерт Helene Segara & Roberto Kel Torres, 8 березня 2018 року - 19:00 - МЦКМ м. Київ

Травматологія та фармакологія: кращі травматологи та ортопеди України
Дымоходы Киев, Украина - дымоходы по лучшим ценам и стоимости в Киеве