Концерт Dakh Daughters

Dakh Daughters - українська жіноча театрально-музична група, яка виступає в жанрах «фрік-кабаре» і театрального перформансу. Виступає з 2012 року, одне з перших виступів відбулося на Гогольфест в Києві.

Dakh Daughters використовує в своїх виступах тексти Йосипа Бродського, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Чарльза Буковскі, Михайля Семенка, Юрія Андруховича, Олександра Введенського; тексти на різних діалектах українського, англійською, французькою, російською, німецькою мовами.

Учасниці використовують різні музичні інструменти (всього 15 інструментів): контрабас, віолончелі, фортепіано, маракаси, гітару, скрипку, барабани, ксилофон, акордеон, губну гармоніку і бубни, причому «музиканти не прив'язані до своїх інструментів і легко ними змінюються». Музичні оглядачі знаходять подібність Dakh Daughters з Амандою Палмер, Rammstein, Laibach, System of a Down і Dresden Dolls.

У листопаді 2016 був представлений дебютний студійний альбом колективу - IF, у який увійшли 9 композицій.

Купити білети:

Купити білети на Концерт Nazareth, з новим альбомом «Rock ‘n’ Roll Telephone» у Києві, 12 квітня 2018 року - 19:00 - МЦКМ м. Київ

Травматологія та фармакологія: кращі травматологи та ортопеди України
Дымоходы Киев, Украина - дымоходы по лучшим ценам и стоимости в Киеве