Музичне шоу «Битва Оркестрів Діти»

Вперше в Україні! 22 квітня 2018 року «Битва Оркестрів — ДІТИ». КИЇВ vs ЛЬВІВ!

На сцені Жовтневого Палацу зійдуться провідні дитячі оркестри країни — Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» (Київ), диригент Олександр Білошапка та духовий оркестр «Львівські фанфари» (Львів), диригент Андріян Леськів.

Вік учасників від 5 до 16 років!

За концепцією шоу Битва Оркестрів Діти на сцені одночасно знаходяться два колективи, які кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю. Також у шоу приймають участь запрошені «ЗІРКОВІ ГОСТІ», з якими оркестри виступатимуть спільно.

Шоу поєднує у собі віртуозність та талант диригентів та дитячих оркестрів, гумор і креатив кожного з понад 100 юних музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!

Музична «битва» складається з трьох частин:

  • АВТОРСЬКИЙ ТУР — оркестри виконують авторські аранжування диригентів.
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР — оркестри виконують народні, класичнi та сучасні нацiональнi хіти.
  • СВІТОВІ ХІТИ — оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!

Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!

Переможця шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ ДІТИ» обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

«Битва Оркестрів Діти» — вражаюче поєднання дитячого таланту та фантазії диригентів, як і саме місце проведення — величний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.

Шоу створюється прямо на очах глядачів зачаровуючі присутніх захоплюючою атмосферою боротьби та непідробних емоцій! Битва Оркестрів Діти — це непересечна подія, яка не залишить байдужим жодного! Це треба побачити!

Унікальну концепцію шоу «Битва Оркестрів — Діти», аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія «Magic Box». Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи — компанії «Квартал-Концерт» та «Magic Box» — це означає, що «БИТВА ОРКЕСТРІВ — ДІТИ» пройде на найвищому рівні!

Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!

Купити білети:

Купити білети на Музичне шоу «Битва Оркестрів Діти» у Києві, 22 квітня 2018 року - 18:00 - МЦКМ м. Київ