Roman Bondarchuk представляє Ілюзійне шоу Століття Магії у Києві

Найпопулярніший ілюзіоніст України Roman Bondarchuk представляє Ілюзійне шоу Століття Магії.

Жанр ілюзії не стоїть на місці, а намагається йти в ногу з часом. За останні 100 років ілюзійний світ перетворювався багаторазово. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі та багато іншого. І самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці - до польоту людини над залом для глядачів. Але в кожен момент часу була своя «Зірка». Починаючи від Гаррі Гуддіні, закінчуючи Девідом Копперфільдом (головним хедлайнером в світі ілюзій нашого часу).

Ось саме про це і буде нове шоу головного ілюзіоніста України Roman Bondarchuk.

Оригінальна і сучасна подача, а так само неймовірні ілюзії зроблять це шоу головною подією цієї весни.

Кожен з номерів, режисер постановник шоу Світлана Митрофанова, вирішила присвятити якомусь моменту в історії магії, важливою особистості або окремому під-жанру. У кожному з них своя історія, драматургія і свою чарівність, а так само в одному з номерів ілюзіоніст піддасть ризику своє життя.

Разом з глядачами, ви поринете в світ найзагадковішого з мистецтв - в світ фокусів та ілюзій. Низка перевтілень, зміни декорацій, приголомшливі спецефекти і запаморочливі трюки змусять вас відчути ту мить, коли все стає можливим.

Загадкові номера з читанням думок, фантастичні зникнення і появи, романтичний політ випадкової глядачки із залу, смертельно небезпечні номери з вогнем та багато іншого - все це грані однієї людини - ілюзіоніста Roman Bondarchuk.

На його рахунку такі трюки як зникнення 20 тонного екскаватора на стадіоні Олімпійський, водіння авто в сліпу на підземному паркінгу і багато іншого. Учасниками його номерів були Потап і Настя, Олійник, Тамерлан і Альона, Олександр Шовковський, Олена Шоптенко, Андрій Бедняков і навіть арабський шейх.

Відмінне почуття гумору і унікальна харизма дозволяють Роману легко знаходити спільну мову з аудиторією будь-якого віку, в якій би країні не відбувалося виступ. Тим більше, що в цьому йому добре допомагає вміння читати думки. Подейкують, що йому підвладні навіть банківські таємниці.

Roman Bondarchuk є володарем безлічі призів на міжнародних фестивалях і конкурсах. Його майстерність високо оцінили на престижних майданчиках України, Італії, Хорватії, Нідерландів, Франції, ОАЕ, Катару, Кіпру та багатьох інших країн.

А щоб все це побачити - потрібно лише купити квитки для всієї сім'ї і присвятити час головному Ілюзіон шоу Києва цієї весни. До зустрічі в залі!

Шоу розраховане на дітей від 5 років. Для всієї родини.

Шоу відбудеться 15 квітня 2018 у Жовтневому Палаці місто Київ.

Купити білети:

Купити білети на Roman Bondarchuk представляє Ілюзійне шоу Століття Магії у Києві, 15 квітня 2018 року - 19:00 - МЦКМ м. Київ