Вистава «Лебедине озеро» Раду Поклітару

25 квітня всіх шанувальників сучасного балету чекає черговий захват - спектакль від Раду Поклітару "Лебедине озеро". Таке не можна пропустити!

"Лебедине озеро" є найвідомішою балетною легендою. Можна сказати, що це навіть своєрідний синонім слова "балет". Вражаюча музика композитора-генія П. І. Чайковського - головна складова грандіозного світового успіху вистави, який не сходить зі сцен театрів вже більше 130 років. Задум цієї вистави довго виношувався хореографом Раду Поклітару. Не дивуйтеся, але сюжет "Лебединого озера" абсолютно змінений. Вас чекає не звична казка про принца, який зустрів і полюбив дівчину, перетворену в лебедя злим чарівником.

Автор створив справжній балет-притчу або навіть балет-роздум... Про неможливість жити, якщо змінюєш істинному єству. Проживання не своєю долі, існування в чужому подобі - страшний вирок. У цій постановці - все навпаки. Тепер маленький лебідь проти власної волі перетворений в хлопчика. Він повинен пройти різні випробування, витримати удари долі і страждання ...

Купити білети:

Купити білети на Вистава «Лебедине озеро» Раду Поклітару, 25 квітня 2018 року - 19:00 - МЦКМ м. Київ

Травматологія та фармакологія: кращі травматологи та ортопеди України
Дымоходы Киев, Украина - дымоходы по лучшим ценам и стоимости в Киеве