Віденський Штраус-Оркестр

У другу зимову неділю 2018 року знаменитий Віденський Штраус-Оркестр (Strauss Festival Orchester Wien) подарує київській публіці нову програму «Віденська пристрасть».

... Вечір. Падає сніг. Напередодні Різдва. Відень. З перших нот музика занурює вас в атмосферу чудових балів XIX століття. На чоловіках-музикантів - традиційні фраки, а жінки одягнені у вишукані вечірні сукні. Відчуття часу до середини програми зникає ...

Тканина концерту з'являється ніби з повітря - настільки віртуозно створюють нотні мережива музиканти. У цьому є і автентика, закладена самим Штраусом: спосіб звуковидобування не змінюється більш століття.

Будучи учнем великого Ойстраха, диригент Віденського Штраус-Оркестру Пітер Гут вміло керує не тільки живим і складним організмом оркестру, а й святковим настроєм в залі. Не пропустіть якісну, красиву, небесної краси музику-настрій. Музику-состояние души ...

... І тієї незримої гучного паузи,
Коли все пута ніби,
І сонце розбудило ранок,
Зіграло Йоганна Штрауса.
І вальс ненавмисно, розкуто,
Змітаючи на шляху пророцтва,
Всьому, що буде уготовано,
Дарує солодкість сну і творчості (Михайло Гуміров)

У програмі концерту твори Йоганна Штрауса, його батька і братів, його наступника на посту директора імператорського балу Карла Мішеля Цірер, останнього короля вальсу - Роберта Штольца. З ним Пітер Гут був знайомий особисто.

Концерти Оркестру завжди включає сюрпризи, в яких ... бере участь сама публіка.

Виявляється, придумані вони були - ні багато ні мало - Йоганном Штраусом.

Диригент розповідає:

«Польку" У Павлівському лісі "він склав в Санкт-Петербурзі, Штраус там 11 років виступав, а потім вже у Відні - ту ж польку, але під назвою" У Віденському лісі ". Це місце дійсно існує, там закохані пари ходять і цілуються. Тому в музиці описано докладно, що і як треба робити в таких випадках ».

Втім, останній шанс зробити собі радість зустрічі з цим вишуканим Оркестром є завжди!